bird СВЕЖАЯ ИНФОРМАЦИЯ
ВНИМАНИЕ! Информация о всех скидках и акциях на Гойде! собрана внизу этой страницы, а также в разделе АКЦИИ!

25.03.15 - Поставка органической косметики CANAAN (Израиль) на основе минералов Мертвого моря
25.03.15 - Поставка органической косметики Nonicare (Германия) на основе сока плода Нони. Есть НОВИНКИ!
23.03.15 - Игрушки и одежда для самых маленьких из египетского органического хлопка.
20.03.15 - Свежая поставка 100% зеленой косметики Looky look (Украина), есть НОВИНКИ!
20.03.15 - Расширение ассортимента безглютеновой и безлактозной продукции ТМ Schar (Италия)
20.03.15 - Свежая поставка ТМ Фрош (Германия) для стирки, уборки, мытья посуды. Есть НОВИНКИ!
18.03.15 - НОВИНКА! ЭХАклин и ЭХАдез (Украина) - 100% натуральные электрохимически-активированные растворы для стирки, уборки, мытья посуды, безопасной дезинфекции
18.03.15 - Поставка органической косметки Экокосметикс (Германия), ВНИМАНИЕ! Есть солнцезащитная серия
18.03.15 - НОВИНКА! Порошок мыльных орехов и мыльных бобов, натуральная басма и глина ТМ CHANDI (Индия)
Своїми руками з дітьми і для дітей PDF Печать E-mail
Biser1.jpgПриємно щось зробити своїми руками! Вдвічі приємніше, якщо річ вийшла вдалою - подобається тобі, твоїй сім'ї, друзям і знайомим. Але найбільше задоволення - коли участь у цьому беруть діти. Спочатку дивляться, потім настає той час, коли вони говорять: "Я теж так хочу! Дай і мені спробувати! Я хочу зробити це сам!". І починають творити...

Р. Штайнер відзначав, що існують два ключових слова, які розкривають нам суть ставлення маленької дитини до свого оточення: це "наслідування" і "приклад". Дорослі можуть запропонувати широкий вибір видів діяльності, які передбачають, що наслідування їм буде сприяти розвитку у дитини вправності, вмінь, творчих та естетичних здібностей та взагалі всього спектру здібностей дитини. Кожна така діяльність розвиває моторику, а це позитивно впливає на розвиток мозку дитини, її здібності до навчання. На розвиток моторики впливає і механічна (можна навіть сказати безцільна) діяльність - нарізання паперу ножицями, вкладання і виймання спеціальних формочок, вкладок тощо. Але таке вправляння не дає дитині відчуття доцільності цих дій, сенсу діяльності. Адже дуже важливо, щоб дитина бачила практичний результат своїх дій. Тому набагато краще пропонувати дитині виконання якоїсь конкретної роботи, результати якої будуть для неї наочними - підмітання підлоги, накривання на стіл та прибирання зі столу, приготування простих страв, шиття, плетіння, прання серветок, лялькового одягу, замішування тіста і випікання з нього пиріжків, малювання, ліплення з воску. Якщо це виготовлення іграшок чи поробок, то це означає, що діти готуються до свята (зірки до Різдва, писанки до Великодня, пташки до Вознесіння) або готують подарунки до дня народження молодшим братам чи сестрам, батькам. Коли дитина бачить, що результати її праці застосовуються в реальному житті, вона відчуває впевненість у своїх силах, свою значущість, ставиться з повагою до власної і чужої праці. 

Спільне з дітьми заняття рукоділлям має ще одну важливу рису - під час такої творчості батьки приділяють дитині увагу, яку ніколи не замінить перегляд розвиваючих програм чи мультфільмів або самостійна гра з будь-якою, навіть найдорожчою іграшкою. Саме такі спільні справи зміцнюють сімейні стосунки і назавжди залишаються у спогадах дитини про щасливе дитинство. Дитина, яка багато вміє робити своїми руками, ніколи не нудьгує. Вона завжди може зайняти себе. В голову їй приходять нові й нові ідеї, які вона хоче якнайшвидше реалізувати. І все це дуже допомагає дитині в її подальшому навчанні в школі і в майбутньому дорослому житті.

Вальдорфська педагогіка робить наголос на використанні тільки природних матералів як для виготовлення поробок, так і для оточення дитини (іграшки, одяг, меблі тощо). Тому в цьому розділі ви знайдете поробки з вовни, натуральних тканин, дерева, мушлів, воску та інших природних матеріалів. Зроблені своїми руками речі створюють особливий затишок в оселі, що також позитивно впливає на дитину. Адже гармонійний затишний простір дозволяє дитині почувати себе впевнено та захищено, а це надзвичайно важливо для перших семи років життя.

В розділі "Сезонні поробки" ми будемо збирати і представляти до вашої уваги іграшки і поробки, які найкраще підходять до того чи іншого часу, настрою, переживання. Тут будуть як ті поробки які ми можемо робити разом з дітьми, так і ті, які ми можемо виготовити самі в подарунок дитині. Дорослі мають пам'ятати, що дитина особливо ставиться до речей - вона наділяє їх душею, власною історією, розмовляє з ними. Тому важливо, щоб створені дитиною і вами речі не помирали на її очах. Якщо це поробка до свята - її місце на столі сезону, на вікні (вітражі, сніжинки), на ялинці (паперові троянди, солом'яні зірки) тощо. Там вони будуть радувати око і їхнє життя триватиме довго і щасливо (тільки не забувайте, що кожна поробка до свята має як вчасно з'явитися, так і вчасно зникнути - вінок з осіннього листя, який дожив як прикраса оселі до весни, не сприяє здоровому переживанню річного циклу дитиною). Якщо це іграшка - вона має бути зроблена настільки якісно, щоб не розвалитися в руках у дитини в процесі гри. 

Ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ви надсилатимете нам опис і фото поробок, які відповідають ідеї сайту. Також будемо раді отримати від вас зворотній зв'язок у вигляді порад, рекомендацій, побажань, відгуків. Бажаємо вам натхнення і гарного часу, проведеного разом із дітьми за створенням дива своїми руками.

Н у що ж, за роботу!...

 

КАК КУПИТЬ ДЕШЕВЛЕ НА ГОЙДЕ!

При покупке двух продуктов детской серии Веледа получите В ПОДАРОК! органическую игрушку

News image

При покупке двух и больше средств Детской серии Календула производства компании Веледа (Германия), Вы получаете В ПОДАРОК Органическую игрушку BIO KIDO Веледа.
 
Акция действует до исчерпания подарков на складе.
 

Eco Cosmetics дарит весеннюю скидку -20%!

News image

Весна идет! После зимних холодов и морозов Ваша кожа нуждается в восстановлении и особом натуральном уходе!
 
Eco Cosmetics дарит весеннюю скидку -20% на три позиции: Дневной крем для лица с защитным фактором (срок годности до 09.2015), Интенсивный крем для лица (срок годности до 01.2016) и Детский солнцезащитный крем (срок годности до 09.2015).
 
*Акция действует до исчерпания подарочного фонда.
 

Весенняя скидка 30% на Капсулы для мочевого пузыря и почек Fitne

News image

 
Прекрасная возможность оздоровить Ваши почки и мочевой пузырь с органическими капсулами на основе Тыквы от ТМ Fitne (Германия). Скидка 30%, срок годности капсул - до 11.07.2015г.
 

Подарок от Eco Cosmetics при покупке от 500 грн.!

News image

Подарки от немецкого производителя органической косметики EcoCosmetics*!
 
*Акция действует до исчерпания подарочного фонда!
 

Подарок от Nonicare (органическая косметика из Германии)!

News image

АКЦИЯ от ТМ NONICARE (Германия)!
 
При покупке двух единиц косметики ТМ Nonicare (кроме масок для лица и бальзамов для губ), получите маску для лица на выбор В ПОДАРОК!