bird СВЕЖАЯ ИНФОРМАЦИЯ
ВНИМАНИЕ! Информация о всех скидках и акциях на Гойде! собрана внизу этой страницы, а также в разделе АКЦИИ!
 
24.05.16  Все виды целебного экстракта из пророщенных зерен ПОЛИСОЛ (Украина)
20.05.16  Вкусный фруктовый хлеб БЕЗ САХАРА от ТМ СОЛОДКИЙ СВІТ (Украина)
18.05.16  Свежие арахисовые пасты PEANUT BUTTER (Украина)
18.05.16  Полный ассортимент органических средств для дома KLAR (Германия)
18.05.16  Поставка натуральной косметики ЯКА (Украина)
12.05.16  Свежие вкусности от гастромастерской CONFITURE (Украина). Есть новинки!
11.05.16  Поставка органических средств для дома ALMAWIN (Германия)
10.05.16  Большой ассортимент ореховых паст МАСТЕР БОБ (Украина)
Своїми руками з дітьми і для дітей PDF Печать E-mail
Biser1.jpgПриємно щось зробити своїми руками! Вдвічі приємніше, якщо річ вийшла вдалою - подобається тобі, твоїй сім'ї, друзям і знайомим. Але найбільше задоволення - коли участь у цьому беруть діти. Спочатку дивляться, потім настає той час, коли вони говорять: "Я теж так хочу! Дай і мені спробувати! Я хочу зробити це сам!". І починають творити...

Р. Штайнер відзначав, що існують два ключових слова, які розкривають нам суть ставлення маленької дитини до свого оточення: це "наслідування" і "приклад". Дорослі можуть запропонувати широкий вибір видів діяльності, які передбачають, що наслідування їм буде сприяти розвитку у дитини вправності, вмінь, творчих та естетичних здібностей та взагалі всього спектру здібностей дитини. Кожна така діяльність розвиває моторику, а це позитивно впливає на розвиток мозку дитини, її здібності до навчання. На розвиток моторики впливає і механічна (можна навіть сказати безцільна) діяльність - нарізання паперу ножицями, вкладання і виймання спеціальних формочок, вкладок тощо. Але таке вправляння не дає дитині відчуття доцільності цих дій, сенсу діяльності. Адже дуже важливо, щоб дитина бачила практичний результат своїх дій. Тому набагато краще пропонувати дитині виконання якоїсь конкретної роботи, результати якої будуть для неї наочними - підмітання підлоги, накривання на стіл та прибирання зі столу, приготування простих страв, шиття, плетіння, прання серветок, лялькового одягу, замішування тіста і випікання з нього пиріжків, малювання, ліплення з воску. Якщо це виготовлення іграшок чи поробок, то це означає, що діти готуються до свята (зірки до Різдва, писанки до Великодня, пташки до Вознесіння) або готують подарунки до дня народження молодшим братам чи сестрам, батькам. Коли дитина бачить, що результати її праці застосовуються в реальному житті, вона відчуває впевненість у своїх силах, свою значущість, ставиться з повагою до власної і чужої праці. 

Спільне з дітьми заняття рукоділлям має ще одну важливу рису - під час такої творчості батьки приділяють дитині увагу, яку ніколи не замінить перегляд розвиваючих програм чи мультфільмів або самостійна гра з будь-якою, навіть найдорожчою іграшкою. Саме такі спільні справи зміцнюють сімейні стосунки і назавжди залишаються у спогадах дитини про щасливе дитинство. Дитина, яка багато вміє робити своїми руками, ніколи не нудьгує. Вона завжди може зайняти себе. В голову їй приходять нові й нові ідеї, які вона хоче якнайшвидше реалізувати. І все це дуже допомагає дитині в її подальшому навчанні в школі і в майбутньому дорослому житті.

Вальдорфська педагогіка робить наголос на використанні тільки природних матералів як для виготовлення поробок, так і для оточення дитини (іграшки, одяг, меблі тощо). Тому в цьому розділі ви знайдете поробки з вовни, натуральних тканин, дерева, мушлів, воску та інших природних матеріалів. Зроблені своїми руками речі створюють особливий затишок в оселі, що також позитивно впливає на дитину. Адже гармонійний затишний простір дозволяє дитині почувати себе впевнено та захищено, а це надзвичайно важливо для перших семи років життя.

В розділі "Сезонні поробки" ми будемо збирати і представляти до вашої уваги іграшки і поробки, які найкраще підходять до того чи іншого часу, настрою, переживання. Тут будуть як ті поробки які ми можемо робити разом з дітьми, так і ті, які ми можемо виготовити самі в подарунок дитині. Дорослі мають пам'ятати, що дитина особливо ставиться до речей - вона наділяє їх душею, власною історією, розмовляє з ними. Тому важливо, щоб створені дитиною і вами речі не помирали на її очах. Якщо це поробка до свята - її місце на столі сезону, на вікні (вітражі, сніжинки), на ялинці (паперові троянди, солом'яні зірки) тощо. Там вони будуть радувати око і їхнє життя триватиме довго і щасливо (тільки не забувайте, що кожна поробка до свята має як вчасно з'явитися, так і вчасно зникнути - вінок з осіннього листя, який дожив як прикраса оселі до весни, не сприяє здоровому переживанню річного циклу дитиною). Якщо це іграшка - вона має бути зроблена настільки якісно, щоб не розвалитися в руках у дитини в процесі гри. 

Ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ви надсилатимете нам опис і фото поробок, які відповідають ідеї сайту. Також будемо раді отримати від вас зворотній зв'язок у вигляді порад, рекомендацій, побажань, відгуків. Бажаємо вам натхнення і гарного часу, проведеного разом із дітьми за створенням дива своїми руками.

Н у що ж, за роботу!...

 

КАК КУПИТЬ ДЕШЕВЛЕ НА ГОЙДЕ!

Купите розовую воду 200мл или розовый тоник 200мл от ТМ Selale со скидкой 15%!

News image

Выгодное предложение!
 
Получите скидку 15% на розовую воду и розовый тоник объемом 200мл
 
Вся продукция полностью натуральная!
 

ДО КОНЦА МАЯ! - скидка 10% на 8 позиций SODASAN

News image

До конца мая получите скидку 10% на восемь средств немецкого производителя Sodasan. Вся продукция сертифицирована как органическая!
 

Скидка 10% на Кондиционер для белья ТМ KLAR!

News image

KLAR – это гипоаллергенные средства, не только не вызывающие сухости и раздражения кожи, а успешно прошедшие тестирование в независимых исследовательских институтах и одобренные дерматологами.
 
Купите органические кондиционер KLAR со скидкой 10%!
Срок действия акции: до 30.04.2016г
KLAR - это единственная полная линейка без отдушек!

АКЦИЯ от производителя натурального мыла OLI (Украина)

News image

  Купите 5 кусочков натурального мыла OLI и получите еще один кусочек в подарок!
 

Специальная цена на 4-е популярных косметических средства Baby Teva (Israel)

News image

  Скидка 10% от израильского производителя натуральной косметики Baby Teva для беременных, мам и детей.
 

Получите скидку 25% на косметику BISHOFF!

News image

Скидка от украинского производителя натуральной косметики BISHOFF*!
 
 

Скидка 20% на косметические подушечки ТМ MIRELIN!

News image

ТМ "MIRELIN" дарит  скидку 20% на экпресс-маски
ТМ "MIRELIN" — это сухая косметика, состоящая на 100% из компонентов природного происхождения, в очень удобной для использования в домашних условиях упаковке.