bird СВЕЖАЯ ИНФОРМАЦИЯ
ВНИМАНИЕ! Информация о всех скидках и акциях на Гойде! собрана внизу этой страницы, а также в разделе АКЦИИ!
 
25.01.15 - Поставка зубных паст Эколюкс (Украина)
25.01.15 - Свежая поставка аромамасляной косметики Saloos (Чехия)
НОВАЯ АКЦИЯ от Экокосметикс! Выбирайте подарки
14.01.15 - ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! Свежая поставка твердого мыла, бальзамов для губ, бельди и скрабов от ТМ АМБРА (Львов)
12.01.15 - Поставка натурального твердого и жидкого мыла, шампуней, бальзамов, кремов украинского производителя ЯКА
Своїми руками з дітьми і для дітей PDF Печать E-mail
Biser1.jpgПриємно щось зробити своїми руками! Вдвічі приємніше, якщо річ вийшла вдалою - подобається тобі, твоїй сім'ї, друзям і знайомим. Але найбільше задоволення - коли участь у цьому беруть діти. Спочатку дивляться, потім настає той час, коли вони говорять: "Я теж так хочу! Дай і мені спробувати! Я хочу зробити це сам!". І починають творити...

Р. Штайнер відзначав, що існують два ключових слова, які розкривають нам суть ставлення маленької дитини до свого оточення: це "наслідування" і "приклад". Дорослі можуть запропонувати широкий вибір видів діяльності, які передбачають, що наслідування їм буде сприяти розвитку у дитини вправності, вмінь, творчих та естетичних здібностей та взагалі всього спектру здібностей дитини. Кожна така діяльність розвиває моторику, а це позитивно впливає на розвиток мозку дитини, її здібності до навчання. На розвиток моторики впливає і механічна (можна навіть сказати безцільна) діяльність - нарізання паперу ножицями, вкладання і виймання спеціальних формочок, вкладок тощо. Але таке вправляння не дає дитині відчуття доцільності цих дій, сенсу діяльності. Адже дуже важливо, щоб дитина бачила практичний результат своїх дій. Тому набагато краще пропонувати дитині виконання якоїсь конкретної роботи, результати якої будуть для неї наочними - підмітання підлоги, накривання на стіл та прибирання зі столу, приготування простих страв, шиття, плетіння, прання серветок, лялькового одягу, замішування тіста і випікання з нього пиріжків, малювання, ліплення з воску. Якщо це виготовлення іграшок чи поробок, то це означає, що діти готуються до свята (зірки до Різдва, писанки до Великодня, пташки до Вознесіння) або готують подарунки до дня народження молодшим братам чи сестрам, батькам. Коли дитина бачить, що результати її праці застосовуються в реальному житті, вона відчуває впевненість у своїх силах, свою значущість, ставиться з повагою до власної і чужої праці. 

Спільне з дітьми заняття рукоділлям має ще одну важливу рису - під час такої творчості батьки приділяють дитині увагу, яку ніколи не замінить перегляд розвиваючих програм чи мультфільмів або самостійна гра з будь-якою, навіть найдорожчою іграшкою. Саме такі спільні справи зміцнюють сімейні стосунки і назавжди залишаються у спогадах дитини про щасливе дитинство. Дитина, яка багато вміє робити своїми руками, ніколи не нудьгує. Вона завжди може зайняти себе. В голову їй приходять нові й нові ідеї, які вона хоче якнайшвидше реалізувати. І все це дуже допомагає дитині в її подальшому навчанні в школі і в майбутньому дорослому житті.

Вальдорфська педагогіка робить наголос на використанні тільки природних матералів як для виготовлення поробок, так і для оточення дитини (іграшки, одяг, меблі тощо). Тому в цьому розділі ви знайдете поробки з вовни, натуральних тканин, дерева, мушлів, воску та інших природних матеріалів. Зроблені своїми руками речі створюють особливий затишок в оселі, що також позитивно впливає на дитину. Адже гармонійний затишний простір дозволяє дитині почувати себе впевнено та захищено, а це надзвичайно важливо для перших семи років життя.

В розділі "Сезонні поробки" ми будемо збирати і представляти до вашої уваги іграшки і поробки, які найкраще підходять до того чи іншого часу, настрою, переживання. Тут будуть як ті поробки які ми можемо робити разом з дітьми, так і ті, які ми можемо виготовити самі в подарунок дитині. Дорослі мають пам'ятати, що дитина особливо ставиться до речей - вона наділяє їх душею, власною історією, розмовляє з ними. Тому важливо, щоб створені дитиною і вами речі не помирали на її очах. Якщо це поробка до свята - її місце на столі сезону, на вікні (вітражі, сніжинки), на ялинці (паперові троянди, солом'яні зірки) тощо. Там вони будуть радувати око і їхнє життя триватиме довго і щасливо (тільки не забувайте, що кожна поробка до свята має як вчасно з'явитися, так і вчасно зникнути - вінок з осіннього листя, який дожив як прикраса оселі до весни, не сприяє здоровому переживанню річного циклу дитиною). Якщо це іграшка - вона має бути зроблена настільки якісно, щоб не розвалитися в руках у дитини в процесі гри. 

Ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ви надсилатимете нам опис і фото поробок, які відповідають ідеї сайту. Також будемо раді отримати від вас зворотній зв'язок у вигляді порад, рекомендацій, побажань, відгуків. Бажаємо вам натхнення і гарного часу, проведеного разом із дітьми за створенням дива своїми руками.

Н у що ж, за роботу!...

 

КАК КУПИТЬ ДЕШЕВЛЕ НА ГОЙДЕ!

ПОДАРОК от ТМ Klar при покупке продукции этой марки на сумму от 150 грн.

News image

При покупке средств Клар на сумму от 150 грн. Вы получаете подарок на выбор от ТМ Klar - пробник био-средства для мытья посуды, стирки или уборки, 125 мл.
 

ПОДАРОК при покупке двух любых средств турецкой косметики Haccer!

News image

При покупке двух единиц турецкой косметики Haccer (Хаджар)* Вы получаете в подарок Гель для умывания для лица Haccer**.
  
*акция действует до 15.02.2015 г.
 
** срок годности геля для умывания - до 09.04.2015 г.
 

ПОДАРОК при покупке мыла ручной работы АМБРА на сумму от 100 грн.!

News image

При покупке любимого львовского мыла Амбра на сумму от 100 грн. Вы получаете в подарок натуральный бальзам для губ на выбор*.
 
*акция действует до исчерпания подарков на складе
 

Подарки от Eco Cosmetics при покупке от 500 грн.! Выбирайте свой подарок САМИ!

News image

Подарки от немецкого производителя органической косметики EcoCosmetics*!
 
*Акция действует до исчерпания подарочного фонда!
 

ДО КОНЦА ЯНВАРЯ! - скидка 10% на два вида жидких средств для стирки Sodasan!

News image

Зимняя стирка становится дешевле!
 
До конца января получите скидку 10% на жидкие средства для стирки немецкого производителя Sodasan. Вся продукция сертифицирована как органическая!
 

ПОДАРОК от ТМ Klar при покупке продукции этой марки на сумму от 300 грн.

News image

При покупке средств Клар на сумму от 300 грн. Вы получаете подарок на выбор от ТМ Klar - био-средство для мытья посуды апельсин 500 мл, био-средство для удаления накипи 280 гр. или жидкость для удаления накипи 500 мл.
 

Подарок от Nonicare (органическая косметика из Германии)!

News image

АКЦИЯ от ТМ NONICARE (Германия)!
 
При покупке двух единиц косметики ТМ Nonicare (кроме масок для лица и бальзамов для губ), получите маску для лица на выбор В ПОДАРОК!
 

АКЦИЯ ПРОДЛЕВАЕТСЯ ДО КОНЦА ЯНВАРЯ! При покупке терапевтического шампуня Чайное дерево - Мята Avalon Organics скидка 50% на такой же кондиционер для волос!

News image

При покупке терапевтического шампуня для чувствительной кожи головы Чайное дерево - Мята, 414 мл от  ТМ Avalon Organics в магазине эко-товаров Гойда! Вы получаете скидку 50% на Кондиционер Чайное дерево - Мята, 397 мл!
 
Акция продлевается до 31 января 2014 года